ده کشوری که باشندگان آن زیباترین مردمان جهان اند:

قبل از اینکه به معرفی زیباترین مردمان جهان بپردازیم جا دارد بدانیم زیبایی چیست؟ در پاسخ باید گفت که زیبایی پدیدهٔ تعریف ناشده است. چنانچه گفته اند زیبایی «مما یدرک و لا یوصف» است، یعنی چیزی است که درک می شود اما توصیف نمی شود.  به هر رو زیبایی امر نسبی بوده دیدگاه همگان در پیوند به آن یکسان نیست باآنهم در تحقیقی ، کشور هایی را که زیباترین مردمان را دارا اند رده بندی نموده اند. در ادامه با ما همراه باشید.

۱ – ونزوئلا : جهانیان ونزوئلا را خانهٔ زیبایی جهان عنوان داده اند. مردمان این کشور چهرهٔ قشنگ، اندام مناسب و باریک ، چشم و ابروی سیاه دارند که با اولین نگاه می توان عاشق زیبایی این مردم شد.مردم این کشور به خود و اطرافیان و زندگی خویش عشق می ورزند و شادی می بخشند. ایشان در ضمن اینکه در زیبایی معروفند در حس هیجان و شادمانی خویش نیز شهرت بسزایی دارند.

۲ ـ سوئد : زیبا ترین نژاد آدم در این کشور زندگی دارند. مردمان این کشور با داشتن قد رسا پوست سفید و مرمرین مشهور اند. البته نه تنها زنان این کشور زیباست بل مردان آن نیز به عنوان  زیباترین مردان جهان یاد می گردند.  گفته شده است که مردمان این کشور در ضمن اینکه زیبا اند خیلی با هوش نیز اند.

۳ – روسیه : روسیه با داشتن دختران زیبا شهرت جهانی دارد. زنان و دختران این شهر با داشتن چشمانی به رنگ آسمان ، قد بلند ، رنگ روشن شهرت خارق العاده دارند.

۴ – فرانسه : این کشور علاوه بر اینکه بر برج ایفلش می نازد زیبایی مردمانش نیز قابل توجه است. البته زیبایی دختران این کشور به گونهٔ طبیعی بدون استفاده از لوازم آرایشی است.

۵ – عراق : دختران عراقی با داشتن چشمان کشیده، ابروهان کمان شهرت فراوان دارند. تا جاییکه در کشورهای دیگر اگر دختری چشمان زیبا داشته باشد می گویند شبیه دختران عراقی است. زیبایی این مردم تنها در چشم خلاصه نمی گردد بل چهرهٔ این مردم نیز ظریف و قشنگ است.

۶ – ایتالیا : زنان این کشور درعین ساده گی زیبا اند. ایشان پوست زیتونی و مو های قهوه یی دارند. این ویژگی ایشان درخور ستایش است.

۷ – ایران: چهرهٔ مهتابی زنان ایرانی از لای حجاب های ایشان به خوبی هویداست. زنان این کشور چهرهٔ قشنگ و معصوم ، چشمان سیاه و مو های پر پشت دارند.

۸ –  ترکیه : در کنار اینکه ترکیه شهر رویایی، دارای آب و هوای گوارا است مردمان آن نیز از زیبایی خیره کننده یی برخوردارند. ترک ها با چشم و ابروی سیاه مو های پر پشت چهره روشن وسوسه انگیز هستند.

۹ ـ هلند :  این کشور با داشتن  انبوهی از جنگل ها و سواحل بی پایان مشهور است در ضمن دارای آب و هوای ملایم  می باشداز این رو مردان و زنان این کشور زیبایی طبیعی دارند و زیبایی ایشان را مرهون طبیعت زیبا و هوای گوارای این کشور می دانند.

۱۰ ـ افغانستان : خوشبختانه مردم افعانستان در رده بندی زیباترین مردمان جهان جای و پایی برایش باز نموده است. دختران افغان با داشتن پوست سفید ، مژگان بلند، مو های پرپشت خویش به عنوان دختران زیبا محسوب گردیده اند.

در اخیر باید گفت که این رده بندی مطلق نیست و به این ده کشور خلاصه نمی گردد بل کشور های دیگری هم اند که مردمان زیبا دارند.


نوشته از: مطواع کبیر

How
You Feel
In Kabul?