پنج قیمتی ترین پرواز های دنیا

سفرهوایی یکی از بهترین راه‌های مسافرت و حمل و نقل به حساب می آید اما به شرطی که سفرما راحت و بدون درد سر باشد، این راحتی را میتوان درپروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس که دارای خدمات و سرویس‌های خاص و مجهزاند، تجربه نمود؛ البته درحوزه شرکت‌های هواپیمایی، استاندارد مشخصی برای طبقه ‌بندی کیفی پروازها وجود ندارد بنابراین برای اینکه مطمئن شویم کیفیت هواپیمای مورد نظرما به اندازه‌یی است که برای آن هزینه کرده‌ایم، باید ابتدا اندکی درباره انتخاب نوع هواپیما برای سفرمان تحقیق کنیم. دراین مقاله به بررسی پنج بهترین و گرانبها ترین پرواز های دنیا می پردازیم:  

راه هوایی اتحاد ریزنس، پرواز رفت و برگشت نیویورک ـ ابوظبی قیمت ۶۴ هزار دالر: خدمات این هواپیما سهولت های شاهانه یی که در یک هتل پنج ستاره است را برای شما در فراز آسمان مهیا می سازد. دارای ۱۲۰ مترمربع کابین بوده، مسافران از خدمات خاص VIP لذت می برند. دراین پرواز کمبودی را احساس نخواهید کرد. هرنوع غذایی که فرامایش بدهید ولو داخل مینوی غذایی نباشد نیز میتوانید بدست بیاورید. طراحان این هواپیما، مهارت خاصی را درطراحی کابین های آن به خرچ داده اند و با سلیقهٔ خاص به بهترین وجه طراحی نموده اند. کوچ های این هواپیما ازچرم خالص ساخته شده است و راحتی آن شما را به یاد موتر فراری می اندازد سهولت های دیگر آن عبارت اند ازداشتن میزغذا خوری، داشتن اتاقی برای نوشیدنی های سرد، تلویزیون فلت ۳۲ انج، حمام مجهز با تمام وسایل، اتاق خواب، تخت دو نفره که رو تختی های آن از کاتن های مصری ساخته شده است. چنین خدمات عالی این پرواز را در ردهٔ اول گرانبها ترین پرواز های دنیا قرار داده است.

لفتنزا، پرواز رفت و برگشت از نیویورک تا هانگ کانگ، قیمت ۴۳۵۳۵ هزاردالر: خدمات عالی این هواپیما شما را به حیرت خواهد انداخت زیرا از سهولت های همچون سیستم مرطوب کنندهٔ هوا، آشپزهای با مهارت آشپزی هتل پنج ستاره، سیت های راحت، و تخت راحتی که گویا درهتل انترکانتین هتل باشی اما با این تفاوت که هتل درهوا پرواز نماید. این چنین خدمات این پرواز را در ردهٔ دومین پربهاترین پرواز های جهان به حساب آورده است.

از لس‌آنجلس تا دوبی پرواز فرست کلاس هواپیمای امارات قیمت آن بیشتر از ۳۰ هزار دالر: این هواپیما دارای اتاق های دو نفره دوشک های راحت ، تخت ، انواع میز های لازم و سایر نوشیدنی ها را با خود دارد از اینرو در ردهٔ سومین پربها ترین پرواز قرار گرفته است.

ازنیویورک تا بیجینگ با هواپیمای کورین ایر قیمت ، ۲۷ هزار دالر: سیت های فرست کلاس این هواپیما توانایی صد درصد هموارشدن را با کنترول لمسی دارد و سیت ها با یک پوشش نازک ازهم فاصله گرفته اند سرویس غذایی این هواپیما از لحاظ صحی بودن و لذیذ بودن، برندهٔ جایزهٔ مرکوری  گردیده است. از اینرو در ردهٔ چهارمین قیمتی ترین پرواز ها محسوب شده است.

هانگ‌کانگ تا نیویورک با هواپیمای کتی پاسیفیک فرست کلاس قیمت ۲۶۵۷۲ هزار دالر: فرست کلاس این هواپیما برندهٔ جایزه شده است. تنظیمات آن سه قطاره است برای هر یک از مهمانها تخت راحت و تلویزیون فلت دارد در ضمن سرویس غذایی آن عالی است بدین ملحوظ در جملهٔ بهترین پروازها به حساب آماده است.


نوشته از: مطواع کبیر

How
You Feel
In Kabul?