معرفی ۹ برند لوازم آرایشی جهان

برند های معروف و متعددی در حوزه لوازم آرایشی در سطح دنیا وجود دارد که برای آشنایی با بهترین و معروف ترین آن ها این مطلب را نوشتیم.

کلینیک: این برند در سال 1968 در ایالات متحده در زمینه تولید محصولات آرایشی و مراقبتی برای پوست و مو آغاز به فعالیت کرده است. این برند یکی از اولین شرکت ‌هایی است که خط دوم تولیدات خود را به محصولات آرایشی و مراقبتی مخصوص آقایان اختصاص داده است و به عنوان بهترین و اولین برند لوازم آرایش در دنیا شناخته شده است.

اوریف لیم: این برند سوئدی فعالیت خود را از سال 1967 آغاز کرده و دارای محصولات مختلفی برای مراقبت ‌های شخصی از پوست، محصولاتی برای تغذیه پوست، محصولات زیبایی طبیعی و … است. 

لوریال: یکی از بزگترین شرکت‌ های تولید کننده لوازم آرایش در دنیا مربوط به برند لوریال است که در کشور فرانسه فعالیت دارد و دارای محصولات متنوعی از جمله لوازم آرایشی متنوع، محصولات مراقبت از مو، مراقبت از پوست و عطر است.

مک: مک یکی از برندهای معروف لوازم آرایشی است که در کشور کانادا فعالیت دارد و همواره محصولات پر زرق و برق را به بازار ارایه میدهد. این برند در کنار کیفیت بسیار بالا دارای قیمت بسیار بالایی نیز است.

ای تود: این برند مربوط به یک شرکت تولید کننده لوازم آرایشی در کوریای جنوبی است.  در مقایسه با تمام محصولات آرایشی در جهان برند ای  تود دارای کیفیت خوب و قیمتی ارزان ‌تر بوده و به همین دلیل به طور گسترده در بسیاری از سالن‌ های آرایشی و زیبایی مورد استفاده قرار میگیرد. 

رولون: این برند شامل محصولاتی همچون لوازم آرایشی، محصولات مراقبت از پوست، عطر و محصولات مربوط به مراقبت شخصی است. محصولات این برند علاوه بر اینکه کیفیت بسیار خوبی دارد از نظر قیمت هم مناسب بوده و به همین دلیل از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار شده است.

ای ون: این برند در حدود 125 سال است که در این زمینه فعالیت دارد و به عنوان یک شرکت تولید کننده بین المللی و با فروش مستقیم شناخته شده است. ای ون پنجمین شرکت تولید کننده لوزام آرایش با بیش از 6 میلیون نمایندگی مختلف در سراسر جهان است.

اربن دیکی: این برند در سال 1966 در کالیفرنیا راه اندازی شد. این برند نیز محصولات آرایشی متفاوتی را برای مصرف کنندگان در سراسر دنیا تولید کرده است و اغلب محصولات این برند در فروشگاه‌ های بزرگ در ایالات متحده، آلمان و مکزیک به فروش می ‌رسد.  جالب است بدانید که این برند برای محصولات خود هرگز از آزمایش بر روی حیوانات استفاده نمیکند.

می بی لین: این شرکت یکی از برندهای بسیار معروف در سراسر جهان است و مجموعه‌ یی از محصولات آرایشی و مراقبتی را به بازار ارایه میدهد. این شرکت توسط یک کارآفرین جوان تاسیس شده و به تدریج محصولات جدید و متنوعی برای آرایش صورت، مراقبت از پوست، مو و … را به خط تولید خود اضافه کرد. بهترین لوازم آرایشی این برند شامل  لبسرین ‌های رنگارنگ، محصولات مربوط به آرایش چشم، کرم، پودر و فونداسیون است.


نوشته از: الهه مقصودی

How
You Feel
In Kabul?