ده فیلم برتر سینمای هالیوود در سال ۲۰۱۸:

 هالیوود در حال حاضر به  عنوان نمادی از سینمای غرب محسوب می گردد و همه ساله فیلم های جذاب و دیدنی را خدمت علاقمندانش عرضه می دارد.امسال نیز منتظر فیلم های پر هیجان و جذاب از این سینما باشید. در این متن از جمله فیلم های بیشمار این سینما، ده فیلم برتر آن را به معرفی می گیریم.

با کابل انسایدر همراه باشید:

فیلم اسلندرمن: فیلمی با ژانر ترسناک به نام اسلندرمن یکی از بهترین فیلم های ۲۰۱۸ بوده که توسط سیلویان وایت ، کارگردانی شده است. بازیگران این فیلم هر یک جویی کینگ، جولیا گلدانی تلس، آنالیس باسو می باشد. بازیگر اصلی این فیلم اسلندرمن ، مردی لاغر اندام، قد بلند و بدون چهره است. وی جوانان و نوجوانان را شکار کرده کابوس زندگی ایشان قرار می‌گیرد.

فیلم انسایدیوس: از جمله بهترین فیلم های سال ۲۰۱۸ بوده که در ژانر ترسناک به کارگردانی آدام رابیتل به بازار خواهد آمد. ماجرای آن نشانگر دوران کودکی الیزه در سال ۱۹۵۳ است. الیزه  همراه با مادرش آدری، برادرش کریستین و پدرش جرالد در نیو مکزیکو زندگی می کند.الیزه در جریان این فیلم با چیز های فرا طبیعی روبرو می گردد.

فیلم Maze Runner: این فیلم در ژانر اکشن به کارگردانی وس باس تهیه گردیده است. بازیگران آن هریک: دیلن اوبرایان،کایا اسکودلاریو، توماس سنگستر و…می باشد

فیلم Fifty Shades Freed : فیلم عاشقانه با ژانر درام به کارگردانی جیمز فولی ساخته شده است بازیگران آن هر یک: داکوتا جانسون، جیمی درنان، آریل کبل و…. می باشد ماجرای آن در پیوند به زوجی است که تازه از ماه عسل برگشته اند.

فیلم انتقام جویان ـ جنگ بی نهایت: این فیلم به تاریخ ۴ مه ۲۰۱۸ اکران می گردد. و توسط دو فرد ( آنتونی روسو و جو روسو) کارگردانی شده است بازیگران فیلم: رابرت داونی جونیور، جاش برولین، مارک روفالو، تام هیدلستون، کریس ایوانز، کریس همسورث، جرمی رنر، کریس پرت… و غیره می باشد

 فیلم پلنگ سیاه: در این فیلم پلنگ سیاه قهرمان و رهبر مردم است وی پس از مرگ پدرش شاه واکاندا، به سرزمین آفریقایی پیشرفته خود بازمی گردد تا منصب خود را پس گرفته و بر چوکی قدرت بنشیند.  این فیلم توسط رایان کوگلر کارگردانی شده است.

فیلمRed sparrow : از جمله بهترین فیلم های ۲۰۱۸ بوده که توسط فرانسیس لارنس  در ژانر دلهره‌آور، کارگردانی شده است.بازیگران آن هریک: جنیفر لارنس، جوئل اجرتون، جرمی آیرونز و….می باشد.

: A Wrinkle in Time فیلمی با ماجرای خانوادگی به کارگردانی ایوا دوورنی ساخته شده است. بازیگران آن :اپرا وینفری، ریس ویترسپون، میندی کالینگ و… می باشد.

فیلم نابودی: این فیلم به اساس رمانی به همین نام به کارگردانی الکس گارلند ساخته شده است. بازیگران این فیلم: ناتالی پورتمن، جنیفر جیسن لی، اسکار آیزاک، جینا رادریگز، تسا تامپسون، سونویا میزونو، بندیکت وانگ… می باشد.  در این فیلم گروهی از دانشمندان وارد یک منطقه مجهول می‌شوند که در آن قوانین طبیعت کارساز نیستند.

Blockers: یک فیلم کمدی است که توسط  «کی کنون» کارگردانی شده است. بازیگران این فیلم  لزلی من، جان سینا، کاترین نیوتون و…. به هر حال دوستان عزیز این فیلم های دیدنی از سینمای هالیوود را از دست ندهید.


نوشته از: مطواع کبیر

How
You Feel
In Kabul?