معرفی پنج فیلم ترسناک ۲۰۱۸

خانه تفریحی

 این فیلم با کارگردانی جیسون ویلیام لی ساخته شده است و  داستان آن هشت سلبریتی از سراسر جهان را روایت می کند که برای حضور در یک برنامه ریالیتی شو آنلاین دعوت می شوند و ناگهان در می یابند که آن ها برای زنده ماندن تلاش می کنند زیرا کسانی که از مسابقه خارج می شوند به بدترین شکل ممکن شکنجه و کشته می شوند و مرگ آن ها نیز برای تمام جهانیان به صورت مستقیم پخش می شود.

کمپ رودخانه سرد

 این فیلم توسط اندی پالمر کارگردانی شده است در فیلم ترسناک «کمپ رودخانه سرد» (Camp Cold Brook) دانیله هریس در مقابل چاد مایکل موری حاضر خواهد شد. این فیلم داستان یک تهیه کننده تلویزیونی را روایت می کند که سریال ریالیتی شو ترسناکش در تهدید کنسل شدن به سر می برد. وی سعی دارد با حضور تعدادی از شخصیت های برنامه اش در مکانی که 20 سال پیش یک کشتار بزرگ در آن رخ داده برنامه خود را از خطر کنسل شدن رها سازد اما خیلی زود آن ها مجبور می شوند برای زنده ماندن تلاش نمایند.

جن زده

اسکات بک و برایان وودز با فیلم «جن زده» (Haunt) سال پرکاری را سپری می کنند. این فیلم داستان گروهی را روایت می کند که در یک خانه جن زده گرفتار می شوند. آن ها خیلی زود در می‌یابند که شبی خوفناک با کابوس هایی واقعی در انتظار آنان است. کیتی استیونس همراه با ویل بریتین نقش های اصلی را بر عهده خواهند دارند و الی راث نیز در مقام تهیه کننده در این پروژه حضور دارد.

عروسک گردان

فیلم «عروسک گردان» (Puppet Master) پس از فیلم اورجینال خود در سال 1989 نشان داد که از قدرت خوبی برای ادامه یافتن برخوردار است. این فیلم داستان یک دسته عروسک شرور را روایت می کند که در اثر یک نفرین باستانی و مردی که سازنده آن هاست زنده می شوند و تاکنون 10 دنباله از روی این فیلم ساخته شده است. در قسمت اخیر این فرانچایز با عنوان «کوچکترین رایش» (The Littlest Reich) اودو کایر نقش عروسک ساز شرور فیلم با نام تولون بازی کرده و باربارا کرامپتون نیز در این فیلم حضور دارند.

حادثه در سرزمین ارواح

 این فیلم با گارگردانی پاسکال لویه ساخته شده است.در این فیلم مایلن فارمر که یکی از مشهورترین خوانندگان فرانسوی است در نقش زنی ظاهر می شود که باید در اولین شب حضورش در خانه جدیدشان از خود و دو دخترش در مقابل یک مزاحم قاتل که وارد خانه شده محافظت نماید. 16 سال بعد با بازگشت خانواده به این خانه اتفاقات عجیبی رخ می دهد. در این فیلم علاوه بر فارمر، کریستال رید، تیلور هیکسون و امیلیا جونز حضور خواهند داشت.


نوشته از: مطواع کبیر

How
You Feel
In Kabul?