معرفی پنج فیلم کمدی

 

از اینکه فیلم های کمدی از طرفداران زیادی برخوردار اند خواستیم چند فیلم کمدی را به معرفی بگیریم با ما همراه باشید:

 Paddington 2

یکی از بهترین فیلم های کمدی سال 2017 درباره پدینگتون است که با خوشحالی نزد خانواده براون زندگی می‌کند و به فرد مشهوری در شهرش تبدیل شده است. وقتی که تولد صد سالگی عمه لوسی فرا می‌رسد، او تصمیم می‌گیرد کارهای عجیب و غریبی انجام دهد تا بتواند هدیه خوبی برایش بخرد، اما تنها راهی که برای او باقی می‌ماند دزدیدن هدیه مورد نظرش است.

123

 The Big Sick 

کمیل نانجیانی که یک کمدین پاکستانی الاصل است و امیلی گاردنر که یک دانشجو است عاشق هم می‌شوند. اما باید با فرهنگ های متفاوتشان مبارزه کنند. در همین حین، امیلی دچار بیماری مرموزی می‌شود و کمیل تصمیم می‌گیرد با خانواده امیلی برخلاف نظر والدینش صحبت کند و تا جایی که می‌تواند به ایمیلی کمک کند

big stick

Dirty Grandpa

فیلم در مورد یک پدر بزرگ، با بازی رابرت دنیرو که در گذشته یک نیروی ویژه در ارتش بوده است، می باشد. بعد از اینکه همسر رابرت فوت می کند، او از نوه اش، با بازی زاک افرون، درخواست می کند تا به او کمک کند تا ماجراهای جدیدی را تجربه کند، ماجراهایی که به قیمت جدا شدن زاک از نامزد سابقش می شود.

dirty granpa

Zoolander 

بعد از سال ها دوری از مدلینگ و همدیگر دِرِک و هنسل، دوباره در رم به دنیای مد باز می گردند، بعد از اینکه در فرودگاه مردم آنها را مسخره می کنند، درک و هنسل تصمیم می گیرند، تا از شغل کناره گیری کنند. تا اینکه ولنتینا یک مدل بازنشسته لباس های شنا با آنها در مورد مرگ افراد مشهور صحبت می کند. آنها به این کار بر می گردند و آن قدر پیشرفت می کنند که به مدل هایی افسانه یی تبدیل می شوند

zoolndr

The Brothers Grimsby

. قاتل حرفه یی  سباستین با بازی مارک استرانگ، یک برادر دارد، متاسفانه برادر او با بازی ساشا بارون کوهن در نقش نوبی، یک اوباش فوتبال در شهر گریمسبی است. نوبی هم چیز در زندگی اش دارد، او فقط یک چیز گم شده در زندگی اش می بیند، برادر کوچکترش سباستین. بعد از اینکه آنها به فرزند خواندگی گرفته شدند، نوبی ۲۸ سال به جستجوی برادرش پرداخت. بعد از اینکه اخباری از محل برادرش می شنود، دوباره با برادرش متحد می شود، غافل از اینکه سباستی یک مامور MI6 است. او به صورت تصادفی جزئی از نقشهٔ نجات جهان از یک توطئهٔ خطرناک می شود، و با تمام احمق بودنش مجبور می شود در این راه کمک کند.

brother gts


نوشته از: مطواع کبیر

How
You Feel
In Kabul?