۱۰ زیبا ترین بازی‌گر زن سینمای جهان در سال ۲۰۱۷

همه ساله بهترین و زیباترین بازی‌گران زن و مرد، در سینمای هالیوود، با درنظر داشت معیارهای گوناگون تعیین می‌‏گردد. بازیگران زن در هالیوود بیشتر با چشمان آبی و موهای طلایی خویش در تمام جهان مشهور اند و آنان از جذابیت خاصی برخوردار اند. البته بهترین و زیباترین بازیگران در کنار زیبایی، به اساس برخی معیارهای دیگر نیز رده بندی می‏‌گردند. در این متن ده زیباترین بازیگر زن را که از طرف سینمای هالیوود به عنوان زیباترین بازی‌گران زن در سال ۲۰۱۷ انتخاب شده اند به ترتیب معرفی می‏‌کنیم:

الکساندرا داداریو: بانو الکساندرا، با داشتن چشمان آبی و چهره‏‌ی مهتابی از زیبایی خیره کننده‏‌یی برخوردار است. وی تبار انگلیسی‏، چک  و ایرلندی دارد. یعنی زیبایی هر سه کشور را با خودش حمل می‏‌کند. این بازیگر زیبا، سی سال عمر دارد و در نیویورک متولد شده است. وی در فهرست ده زیباترین بازیگر هالیوود در صدر قرار دارد.

7a1422336e435e7f210b1bf29f45add8- کابل انسایدر

داکوتا جانسون: این بانوی ۲۷ ساله در رده‏‌ی دومین بازیگر زیبای هالیوود شناخته شده است. شهرت این بازیگر در واقع از فیلم  «پنجاه سایه‌‏ی خاکستری» آغاز گردیده است. این فیلم توانست به زودترین فرصت او را میان مردم محبوب سازد.

14-GettyImages-494374130_master- کابل انسایدر

اما واتسن: بانو واتسن از چهره‏‌های شناخته شده‏‌ی هالیوود است. زیبایی وی تقریبا در میان نیمی از مردمان جهان زبان زد است. این بانوی زیبا در اصل تبار برتانیایی دارد و در این رده بندی مقام سوم را از آن خود کرده است.

beauty-2013-07-05-emma-watson-makeup-main - کابل انسایدر

دپیکا پادوکن: این بانوی زیبا در اصل تبار هندی دارد و بازیگر فیلم‌‏های بالیوود است. وی نه تنها در هندوستان بل در میان مردمان جهان، میلیون‌ها علاقمند دارد. چشمان زیبا و قد رسای وی به زیبایی‌‏اش افزوده است. در ضمن وی تاهنوز در نقش‏‌های که بازی کرده، خیلی موفق بدر آمده است. از این سبب مورد توجه سینمای هالیوود قرار گرفته و شانس راه یابی به هالیوود را پیدا کرده است وی در این رده بنده، مقام چهارم را از آن خود نموده است.

deepika-padukone-193a - کابل انسایدر

شیلی وودلی: بازیگر قشنگی که زیبایی‌اش محسور کنننده است. وی ۲۰ سال عمر دارد و در رده‏ی بازیگران زیبای هالیوود انتخاب شده است.

shailene-woodley-getty_images_515635042_1600jpg - کابل انسایدر

مارگوت رابی: بانو رابی در فیلم‏‌های زیاد سینمای هالیوود نقش بازی کرده و همواره مورد تحسین علاق‏مندانش قرار گرفته است. وی در این رده بندی مقام ششم را دارد.

xS53wta3 - کابل انسایدر

جنیفر لارنس: بازیگری که موفق به کسب جایزه‌‏ی اسکار گردیده است. وی در میان بازیگران زن در جهان، بالاترین دست‏مزد را دارد و در این رده بنده از لحاظ زیبایی در رده‏‌ی هفتم قرار گرفته است.

jennifer-lawrence-14a کابل انسایدر

نادیا هیلکر: چشم و ابروی زیبایی بانو نادیا، نادر است. وی بازیگر سینما و تلویزیون آلمان است و زیبایی وی در رده‏‌ی هشتم قرار دارد.

IMG_6926 کابل انسایدر

لیلی کالینز:بانو کالنیز از کودکی بدین‏سو بازیگر سریال‌‏ها بوده است. از اینکه‌ در نقشش موفق درخشیده است، بارها جوایز گوناگون را از آن خود کرده است. شهرت وی از فیلم‏‌هایی هم‏چون اسیر عشق، معلم انگلیسی و … آغاز گردیده است. وی در سال ۲۰۱۷ از لحاظ زیبایی مقام نهم را گرفته است.

4492373-lily-collins-wallpapers کابل انسایدر

داکوتا فانینگ: وی در فهرست ده زیباترین بازیگر زن، در رده‏‌ی دهم قرار گرفته است. وی بازیگر و مدل زیبای آمریکایی می‏باشد که در سال ۱۹۹۴ تولد شده و جوان‏ترین بازیگر زن در هالیوود است. چشمان آبی و موهای طلایی وی محسور کننده است.

maxresdefault کابل انسایدر

How
You Feel
In Kabul?