بهترین سیریال های خارجی ۲۰۱۸

 

در این نوشته هشت بهترین  سیریال خارجی ۲۰۱۸ را معرفی می‌کنیم:

تاریکی:

این سریال یک سیریال جنایی و زار آلود است و توسط «باران بو اودار» کارگردانی شده است داستان آن با گم شدن دو کودک در شهری خیالی در آلمان آغاز می شود. خانواده های این کودکان و اطرافیانشان برای پیدا کردن بچه ها با مشکلات گوناگونی مواجه می شوند تا در نهایت یکی از بچه ها پیدا می شود.

گمشده در فضا:

این سریال توسط مت سازاما، بورک شارپلس کارگردانی شده است. داستان آن در بارهٔ خانوادهٔ رابینسون است که برای کوچ به سیارهٔ جدید مورد آزمایش قرار می‌گیرند و در این راه با مشکلات زیاد روبرو می‌گردند.

ونیتی‌فر:

نویسندهٔ این سریال، نویسنده معروف بریتانیایی، ویلیام مکپیس تاکرای است و درشبکه ITV نشر می‌گردد. یکی از ستارگان این سریال، “اولویا کوک” بوده، و اولین قسمت آن در سال ۲۰۱۸ در شبکهٔ یاد شده نشر گردیده است.

تراما:

این سریال توسط  نویسنده یی به نام دکتر فاستر نوشته شده و کارگردانی آن را مایک بارتلت برعهده دارد. جان نقش پدری را بازی میکند که زندگیاش ناگهان به دلیل چاقو خوردن و مرگ پسر ۱۵ سالهاش، الکس، آن هم با وجود تلاش متخصصانی همچون جان آلرتون که فردی بسیار مشهور نیز هست، شدیدا خراب میشود. او عقیده دارد جان مقصر مرگ الکس است و به دنبال آن است تا از اسرار زندگی این پزشک و مرگ پسرش پرده بردارد. این سریال در شبکه ITV  نشر می‌گردد.

– تابو فصل دوم:

 یکی از سیریال های محبوب شبکه BBC است. و توسط نویسنده یی به نام استیون نایت نوشته شده است.

اگر قسمت اول این سریال را دیده باشید مطمئنا مشتاق تماشای قسمت دوم آن نیز خواهید شد.

بازگشت به خانه:

سریال «بازگشت به خانه» (Homecoming) توسط سام اسماعیل ساخته شد و جولیا رابرتز، استفان جیمز و بابی کاناویل در آن به ایفای نقش پرداخته اند. این سریال تریلر روانشناسانه داستان یک فعال اجتماعی با بازی رابرتز در یک ساختمان مخفی دولتی و همچنین یک سرباز را روایت می کند که می خواهد به زندگی خارج از ارتش بازگردد. 

دیوانه:

سریال «دیوانه» (Maniac) توسط پاتریک سامرویل تهیه شده، کری فوکوناگا کارگردانی آن را بر عهده دارد و اما استون و جونا هیل نیز بازیگران اصلی آن اند. سیریال در مورد دنیای فانتزی دو بیمار روانی در یک آسایشگاه است. سامرویل نشان داده که نویسنده بااستعدادی است و همکاری او با فوکوناگا، اما استون و جونا هیل باعث می شود که خیال مان از بابت کیفیت این سریال راحت باشد. این سریال نیز توسط سرویس نت فلیکس ساخته شده است.

در بلوک من:

یک سیریال کمدی است و توسط ادی گونزالز جرمی هاف کارگردانی شده است و ماجرای آن در باره همصنفی هایی است در لس آنجلس که داستان خنده داری را تمثیل کرده اند.


نوشته از: مطواع کبیر

How
You Feel
In Kabul?