اگر درانتخاب تحفهٔ مناسب برای دختری مشکل دارید این متن را از دست ندهید

هدیه دادن به همدیگر چه به صورت مادی باشد چه معنوی روی استحکام روابط مان تأثیر فوق العاده‌یی دارد. این کار در واقع عشق وعلاقه ، صمیمیت و توجه ما را نسبت به دوست مان نشان می دهد.مردم در مناسبت های ویژه همچون: عید ، روز تولد، سالگرد ازدواج … و غیره به همدیگر شان هدیه می دهند. ولی به نظر من هدیه دادن نه تنها مختص به مناسبت های خاص باید باشد. گاهی می شود بی دلیل به کسی‌که دوستش داریم هدیه یی ولو کوچک بدهیم. اما چه نوع هدیه یی باشد؟ بسیاری از آقایان در قسمت انتخاب تحفهٔ مناسب برای  خانمی و یا دختری مشکل دارند .باید گفت که انتخاب هدیهٔ مناسب بر می گردد به  اینکه چه اندازه از طرف مقابل شناخت دارید تا بتوانید مطابق ذوقش هدیه یی انتخاب نمایید. ولی اگر کسی هستید که شناخت کافی از علایق دوست تان ندارید، بکوشید مصروفیت ها و عادت هایش را به خاطر بیاورید به طور مثال برخی از دختران علاقه به مطالعه دارند برخی آنها از جواهرات زیاد استفاده می کنند عده یی با وسایل الکترونیکی زیاد مصروف اند … این ها همه  بیانگرعلایق دختران نسبت به این وسایل بوده و شما را در قسمت انتخاب هدیهٔ مناسب کمک می‌کند.

  • یک دسته گل: گل هدیه یی است که نباید در قسمت انتخاب آن مردد بود چون به طورقطعی تمام دختران عاشق گل اند آن هم گل سرخ .
  • عطر: در صورتی که رایحهٔ عطر دوست تان را تشخیص داده می توانید برایش عطر بگیرید خوب است. ولی اگر عطر مورد علاقه اش را نمی دانید از خرید این هدیه صرف نظر کنید بهتر است.
  • طلا و جواهرات: قسمیکه قبلا یاد آور شدیم اگر متوجه شدید که دوست تان به جواهرات علاقمند است می شود برایش هدیه بدهید. اگر چه قیمت این هدیه بالا است اما با خرید آن دوست تان را مطمئن می سازید که رابطه تان جدی است.
  • وسایل الکترونیکی: امروزه دختران خیلی علاقمند این وسایل اند از قبیل گوشی ، آی پد…
  • کتاب: اگر دختری را دیدید که مدوام شعر می خواند یا داستان و دیگر کتاب ها را مطالعه می کند به این معنا است که با گرفتن هدیه یی  از نوع کتاب صد در صد خوشحال می شود.

هدایای که به توضیح آن پرداختیم از گذشته های دور تا امروز مروج است و مربوط مادیات می شود ولی یک دختر را نمی توان تنها با مادیات خوشحال ساخت .  عشق و محبت بر پایهٔ مادیات نه بل بر اساس معنویات استوار است خلاف هدایای یاد شده برخی هدایای معنوی است که تاثیر آن نسبت به هدایای مادی بیشتر است.

  • وقت گذاشتن به دوست: وقت بهترین هدیه برای یک خانم است اگر می خواهید خانمی را خوشخال بسازید یک روز را به نام اونمایید اگر او خانم تان است یا نامزد و یا هم خواهر تان وقت بیشتری برای او بگذارید.
  • توجه نشان دادن: هدیهٔ دیگری است که دختری را از عمق دل خوشحال می سازد اگر شما گرانبها ترین هدیه را برای دختری خریداری کنید ولی توجهٔ تان نسبت به او کم و به مصروفیت های کاری تان بیشتر باشد. آن هدیه در استحکام رابطه تان تاثیر ندارد. شما می توانید با احوال گیری و پیام دادن و حتا با یک لبخند مهربانانه، بهترین هدیه را نثارش کنید.
  • جلب اعتماد: کوشش کنید اعتماد طرف مقابل را بدست بیاورید هیچگاهی و در هیچ موقعی برایش دروغ نگویید. زیرا یگانه چیزی که قلب دختران را می شکناند همانا بی‌وفایی و بی‌اعتمادی است.

پس دیده می شود که ارزش هدایای معنوی بر مادی بیشتر است زیرا بسیاری از دختران پابند ارزشهای معنوی اند. نه مادی اما در کنار معنویات گهگاهی می شود هدیهٔ مادی نیز نثارش بکنید.


نوشته از:  مطواع کبیر

How
You Feel
In Kabul?