بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی در خانه

در حال حاضر دسترسی به زبان انگلیسی یک امر مبرم به حساب می‌رود. واضح تر بگویم همه می‌خواهند به نحوی زبان انگلیسی بیاموزند. اگر شما کسی هستید که تا به حال کورس مناسبی جهت یادگیری زبان انگلیسی نیافته اید و یا هزینهٔ پرداخت فیس کورس را ندارید و یا هم کورس های انگلیسی از محل اقامت تان در فاصلهٔ دورتری قرار دارد، بهتر است از روش های که ما برای تان پیشنهاد می کنیم به راحتی در منزل تان انگلیسی بیاموزید.

مهارت شنیدن تان را تقویت کنید: شاید بگویید در خانه چگونه و از کجا به آموختن انگلیسی آغاز کنیم در حالی که کسی نیست رهنمایی مان کند. اما نخستین گام در راه یاد گیری زبان انگلیسی گوش دادن به متن های انگلیسی است.  شما ، فیلم ها و کارتون های انگلیسی را که زیر نویس داشته باشد خریداری کنید و مرتب هر روز آن را تماشا کنید. و یا از طریق کانال یوتیوب می توانید ویدیو های محاوره انگلیسی را تماشا نمایید در حین تماشا نمودن ویدیو ، فیلم ، یا کارتون مطمئنا در روز های اول تمام محتوای ویدیو و محاوره را نمی دانید. پس اگر کلماتی از محاوره برای تان مشکل بود یا معنای آن را نمی دانستید از روی زیر نویس فیلم یاداشت کنید بعد در فرهنگ لغات انگلیسی جستجو کرده و معنا آن را دریابید. خوشبختانه امروزه لغت‌نامه های زیادی انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلسی وجود دارد و شما می توانید از طریق انترنت فرهنگ مناسبی را در کامپیوتر یا گوشی تان داونلود نمایید.

داستان های کوتاه انگلیسی بخوانید: شاید بگویید ما در مرحلهٔ نخست یاد گیری قرار داریم چطور در این مرحله بتوانیم داستان انگلیسی بخوانیم. باید گفت که بسیاری از داستان های انگلیسی را می توانید از طریق وب سایت ها در یابید که فایل صوتی دارد. با گوش دادن به داستان صوتی هم مهارت گوش کردن هم خواندن تان تقویت می گردد.

با خود تان انگلیسی حرف بزنید: روزانه کوشش کنید در حد توان انگلیسی صحبت کنید از اشتباه کردن نترسید. با تمرین و تکرار می توانید به نتیجهٔ مطلوب دست یابید.

با دوستان تان به انگلیسی پیام بفرسیتد: واضح است که همهٔ ما از طریق صفحات اجتماعی با دوستان ما به تماس می باشیم پس چه خوب است این تماس ما به زبان انگلیسی باشد.

به وب سایت های آموزش انگلیسی سر بزنید: خوشبختانه وب سایت های بیشماری وجود دارد که شما را در یادگیری سریع زبان انگلیسی یاری می رساند از جمله سایت FluentU  حاوی ویدیو های فراوان مشمول بر کلیپ های موسیقی و برنامه های تلویزیونی … وغیره است  English _ at_home.com سایت دیگری جهت یادگیری زبان انگلیسی است. به همینطور از طریق سایر وب سایت های دیگر به راحتی می توانید انگلیسی بیاموزید.

دایرهٔ واژگان تان را گسترش دهید: هنگامی که ویدیو ها و فیلم های انگلیسی تماشا می کنید و یا داستان انگلیسی می خوانید بکوشید لغات آن را بیرون نویس کنید سپس معنای آن را از طریق فرهنگ لغات دریابید بعد آن لغت را در جمله استفاده کنید. استعمال لغات در جمله زود‌تر جذب حافظهٔ تان می گردد. این بود روش های یادگیری زبان انگلیسی درمنزل امیدوارم مفید تمام شود.


نوشته از: مطواع کبیر

How
You Feel
In Kabul?