بهترین کتاب ها برای تقویت زبان انگلیسی

دردنیا امروزی یادگیری زبان انگلیسی برای همهٔ ما به یک نیاز اساسی مبدل گشته است.مطمئنا شما نیز با حرف هایم موافق هستید چون یادگیری زبانی به غیر از زبان مادری ما در بلند بردن سطح دانش مان نقش عمده دارد، بدین سبب ما بهترین کتاب ها را برای تقویت زبان انگلیسی برای تان معرفی می‌گیریم: 

 Top Notch تاپ ناچ:

کتاب های تاپ ناچ واقعا برای یادگیری عمومی زبان انگلیسی بی نظیر هستند، چه برای  Writing (نوشتن ) یا Speaking (مکالمه) و چه برای گرامر ولغت.

کتابهای تاپ ناچ توسط موسسه انتشارات لانگمن و کتابهای انگلیش ریزالت و امریکن انگلیش فایل توسط موسسه انتشارات آکسفورد طراحی شده است. می توان گفت که تمام این کتابها بر اساس موضوعات بروز و کاربردی طراحی شده و ضمن تاکید بر مکالمه ، تمامی مهارتهای زبان انگلیسی از قبیل گرامر ، واژگان ، مهارتهای خواندن و نوشتن ، مکالمه و درک مطلب شنیداری را در بر می گیرند.

 کتاب‌های inside reading اینساید ریدینگ:

این مجموعه توانایی انگلیسی خواندن را بهبود می‌دهد. این کتاب علاوه بر مهارت مطالعه، به آموزش لغات کلیدی نیز می‌پردازد. این کتاب با آموزش «لیست کلمات آکادمیک»، به تقویت زبان انگلیسی کمک می کند و زبان آموز را برای مطالعه متون آکادمیک آماده می‌کند. هر درس شامل دو متن آکادمیک است و مهارت‌های مطالعه مرتبط با آن متون هدف اصلی هستند.

کتاب‌های oxford word skills آکسفورد ورد اسکیلز:

کتاب‌های آموزش لغات انگلیسی آکسفورد که در سه سطح ارائه می‌شود و در آن کلمات، عبارات و دستور زبان‌های داخل متن مورد بررسی قرار می‌گیرند. این کتاب به مهارت فراگیری لغت زبان آموز کمک ویژه‌یی می‌کند. تمرین‌های فراوان این مجموعه اعتماد به نفس کافی برای استفاده از لغات جدید را ایجاد می‌کند.  

Speak English like an American  سپیک انگلیش لیک ان امریکن:

کتاب مانند یک آمریکایی انگلیسی صحبت کنید، توسط امی گیلت نوشته شده است. در این مجموعه با اصطلاح های پرکاربرد زبان آشنا می شوید و می توانید لهجه آمریکایی خود را بهبود ببخشید. این کتاب خودآموز زبان انگلیسی برای کسانی مفید است که زبان انگلیسی خوبی دارند و می خواهند آن را تقویت کنند.

 American English File امریکن انگلیش فایل: 

امریکن انگلیش فایل از کتاب های مهم  خودآموز در آموزش مکالمه است. این کتاب نیز توسط موسسه آکسفورد منتشر شده و بر آموزش صحیح تلفظ های لهجه آمریکایی تاکید دارد. این کتاب سعی دارد دیگر مهارت های موردنیاز زبان آموز مانند دستورزبان و واژگان را نیز به طور همزمان و به صورت غیرمستقیم تقویت کند. شما می توانید این کتاب را به صورت خودآموز یاد بگیرید. کتاب‌های امریکن انگلیش فایل برای همه سطح های زبان مفید هستند.

Oxford Word Skills اکسفورد ورد سکیلز:

این مجموعه در سطح‌های مختلفی توسط انتشارات آکسفورد منتشر شده‌است و شما با توجه به سطح زبان خود می‌توانید از یکی از آن‌ها استفاده کنید. هرکدام از کتاب‌های این مجموعه 2000 واژه متنوع را به شما یاد می‌دهند. هر کتاب مجموعه 80 درس دارد و سعی شده درس‌ها برای زبان‌آموز جذاب باشند. در این مجموعه تا حدی با گرامر نیز آشنا خواهید شد.

دراخیر باید گفت که اغلب این کتاب ها لینک دانلود دارند شما می‌تواند آنها را دانلود کرده و با مطالعهٔ آن انگلیسی تان را تقویت بخشید.


نوشته از: مطواع کبیر

How
You Feel
In Kabul?