معرفی اپلیکیشن های ورزشی

با وجودی که همهٔ ما می دانیم کلید سلامتی مان در گرو تحرک و ورزش است باز هم از این نیاز اساسی وجود، شانه خالی کرده  در انجام آن غفلت می نمایم. اما بهتر است بی پروایی را حد اقل در پیوند به صحت مان کنار گذاشته ورزش کنیم. اکثر افراد روش های مناسب ورزش را بلد نیستند و با حرکات خودسرانه به جای فایده، به صحت شان آسیب می رسانند بدین ملحوظ در این نوشته کوشیده ایم تا اپلیکیشن های ورزشی را خدمت شما به معرفی بگیریم تا باشد برای تان همچون مربی عمل کرده  روند درست و مناسب ورزش نمودن را برای تان بیاموزد:

Home Workouts:

این اپلیکیشن برای خانم های خانه، سالمندان و میان سالانی که کمتر تحرک دارند ساخته شده است. اپلیکیشن مذکور به صورت صوتی است و با تمرینات شش الی هفت دقیقه یی شما را به تحرک وا می دارد همچنان رهنمایی لازم را قبل و پس از انجام حرکات ورزشی برای تان واضح می سازد. اینکه چگونه بدن تان را نرم بسازید و پس از ورزش چه عملی را انجام بدهید همه و همه در این اپلیکیشن رهنمایی می گردد.

30Day Fitness Challenge:

با استفاده از این اپلیکیشن در مدت سی روز وزن تان را کاهش دهید. ورزش های این اپلیکیشن دارای سه سطح هستند، آسان و متوسط و حرفه یی. بسته به شرایط جسمی که دارید باید سطح مناسب را برای خودتان برگزینید. اپلیکیشن زمان ورزش کردن را به شما یادآوری می کند، و می توانید پس از هر بار ورزش وزن تان را در آن وارد کرده تا پیشرفت خود را روی نمودار هم ببینید.

Jefit:

این اپلیکیشن برای کسب قوای بدنی و بدن‌سازی ساخته شده است. بخشی از برنامهٔ آن به هزاران حرکت ورزشی اختصاص داده شده که با توجه به ارتباط آن به هرکدام از اعضای بدن، دسته بندی شده است. همچنین به همراه هر کدام از آن ها دستورالعمل، برنامه ریزی برای انجام حرکات، ثبت مراحلی که به مرور زمان طی می کنید، کورنومتر و امکانات دیگر و قابلیت هماهنگی با صفحه‌یی که در jefit.com دارید هم وجود دارد.

Pocket Yoga :

قسمی که از نام آن پیداست اپلیکیشن یوگا است و در آن دستورالعمل هایی بصورت صدا و ویدئو قرار داده شده و صد ها حرکت مختلف را در خود جای داده. همچنین در هر کدام از حرکات نوشته شده که درصورتیکه به درستی انجام شود چه مزایایی برای بدن و سیستم تنفسی در پی خواهد داشت.

Seven – 7 Minute Workout:

این اپلیکیشن در سال 2016 به عنوان یکی از برترین اپلیکیشن های اپ استور انتخاب شد و یاد می دهد که کدام ورزش ها در مدت هفت دقیقه شما را به تناسب اندام می رساند. انواع دراز و نشست، ورزش های کششی و ورزش هایی که با تکیه بر چوکی و دیوار می شود انجام داد، در این اپلیکیشن به صورت تصویری و با توضیحات کافی آموزش داده می شوند. بعضی از حرکات رایگان هستند، اما برای آزاد شدن بقیه می بایست هزینه بپردازید.

این بود چند اپلیکیشن ورزشی که با نصب آن در موبایل تان می توانید با روش های مناسب ورزش کنید.


نوشته از: مطواع کبیر

How
You Feel
In Kabul?