قسمت چهارم: ۵۰ راه رایگان برای افزایش لایک صفحه فیس بوک

قسمت چهارم

۲۸- طوری که به نظر می‏رسد تقریبا همه‌ی افراد از Pop up boxes در وب سایت‏های‌شان استفاده می‏کنند. به برنامه‏ها بپیوندید و تبلیغات تان را در آن تنظیم کنید. با هر چرخش، یک بار بازدید کننده‏گان  به پیوستن به لیست ایمیل و یک بار به لایک کردن صفحه ی فیس‏بوک شما دعوت می‏شود.

۲۹- یک لینک به صفحه فیس‏بوک تان در قسمت E-mail signature اضافه کنید. با این کار، ارتباطات طوری تنظیم می‏شود که از هر سو مسیر بازدید کننده‏گان با شما ختم می‏شود.

۳۰- به‏طور منظم پست کنید: پست کردن به‏صورت پراکنده، این پیام را به بازدیدکننده‏گان می‏رساند که شما در مورد صفحه‌ی تان جدی نیستید. اگر می‏خواهید مردم در صفحه تان سرمایه‏گذاری کنند، باید یک الگوی منظم برای پست کردن محتوای مفید و مرتبط ایجاد کنید.

۳۱- ویدیوهایی که در فیس‌بوک پست کرده اید را بر روی وب‏سایت یا وبلاگ تان جاسازی کنید. این یک راه عالی برای تبلیغ صفحه فیس‏بوک تان میان بازدید کننده‏گان وب سایت شما است.

۳۲- لینک صفحه‌ی فیس‌بوک تان را در تمامی موادهای بازاریابی خود قرار دهید. در بزنس کارت، جزوه‏ها، نشان‏ها و حتی تبلیغات چاپی تان آن را اضافه کنید.

۳۳- از کارکنان خود بخواهید که صفحه شما را لایک کنند. هر چه لایک صفحه‌ی تان بیشتر شود، جایگاه اجتماعی شما قوی تر می‏شود.

۳۴- رقابت امتیازات رایگان را در صفحه خود ارایه دهید. اگر شما به‏طور مرتب فلش freebies  ارایه کنید (به‏عنوان مثال: 5 نفر اولی که برای شما پیام بفرستد می‏تواند تحفه‌ی 20 دالری دریافت کند) شما با گذاشتن این شرط می‏توانید لایک صفحه خود را افزایش دهید.

۳۵- صفحه خود را به دایرکتوری صفحه فن اضافه کنید، مانند لیست صفحه فن. هر چند بعید به نظر می‏رسد که لایک‏های زیاد به‏دست بیاورید، اما وقتی می‏توانید با حداقل تلاش این کار را انجام بدهید، چرا امتحان نکنید؟

۳۶- از رویدادهای زنده عکس آپلود کنید و از طرفداران خود بخواهید تا خود را تگ کنند. این کار، عکس‏های شما را به معرض دید دوستان طرفداران تان قرار می‏دهد و باعث افزایش دید و بازدید صفحه‏ی شما می‏شود.

۳۷- با ادمین گروپ‏ها ارتباط برقرار کنید. قرار گرفتن در جمع ادمین‏ها و مدیران گروه‏های محبوب فیس‏بوک می‏تواند ارزش‏مند باشد. اگر آن‏ها شما را به‏عنوان یک منبع معتبر از اطلاعات در صنعت خود می‏بینند، ممکن است صفحه تان را با اعضای شان به اشتراک بگذارند.

۳۸- اطمینان حاصل کنید که شما URL عالی و بی‏سابقه را تحویل هواداران خود می‏دهید. URL جذاب‏تر، دلچسپ‏تر است و بسیار آسان‏تر به‏خاطر سپرده می‏شود.

مطلب ادامه دارد …

How
You Feel
In Kabul?